2022

Sint Maarten 11 november 2022

Vrijdag 11 november vierden wij in De Kronkel het feest van Sintermerte! Een mooie stoet van kinderen met lampionnen trok door de straten in onze buurt. Daarna een gezellig samenzijn rond het vuur met uiteraard oliebollen, wafels en chocomel. Complimenten voor alle prachtige lampionnen, maar de prijsjes waren dit keer na een moeilijke keuze voor Lenn Jacobs en Timo Claessens. Maar iedereen kreeg nog een extra snoepzakje mee voor thuis.

Een mooie traditie is weer in stand gehouden met deze activiteit.

Een bedankje is daarom zeker op z'n plaats voor de spontane medewerking van May Verschaeren (mede-organisatie en wafels), Maria en Geert Peeters (gastvrijheid), Twan Bots (vuur), Rudi Versteegen (hout), Tjeu en Truus vd Linden (snoep/zing-adresje), Ton en Antonette Verlinden (snoep/zing-adresje).

BEDANKT ALLEMAAL EN TOT DE VOLGENDE KRONKEL-ACTIVITEIT!

  • StMaarten_2022_1