2016

Fietstocht met BBQ

Wat een prachtige dag voor de jaarlijkse fietstocht en barbecue van De Kronkel. Een geweldige opkomst van meer van 70 kleine en grote buurtgenoten.

De fietstocht ging via Neer en Kessel en bij IJssalon Clevers werd gepauzeerd en een lekker ijsje gegeten. Daarna weer terug naar De Kronkel waar ons een “eenvoudige barbecue” stond te wachten.

Fijn dat zoveel mensen meegeholpen hebben om deze dag tot een succes te maken, voor de heerlijke salades (Mariet Smolders, Mariet Janssen, Carla Litjens), de mannen van de opbouw en de helpers bij het opruimen, Mark en Kim voor hun geleverde spullen, de lekkere pulled-pork en salades van DOK6, kortom samen maakten we er weer een geweldige dag van. Dank namens organisatie Jan Smolders en Jan Litjens, Maria en Anja.

  • Fietstocht/BBQ_1